skip to Main Content

 

kontakt-300x177

Kontakt oss for spesielle applikasjoner og prosjekter.

Tlf: +47 67 15 11 60

E-post: post@geartech.no

Fax: +47 67 15 11 61

Husk at det er mulig å kontakte oss utenom normal arbeidstid,

hvis du har akutte problemer.

24t vakttelefon: +47 90 88 11 96

Åpningstider:

Mandag til fredag

08:00 – 16:00

Adresse:

Lommedalsveien 230

1353 Bærums Verk

Norge

Trond Olsen

Daglig leder/selger
+47 90 19 89 48
trond@geartech.no

Morten Rønning

Selger
+47 41 62 75 87
morten@geartech.no

Jan Erik Rønning

Lager/selger
+47 93 05 27 43
jan@geartech.no

Heidi Økland

Selger
+47 46 43 11 38
Heidi@geartech.no

Magnus Økland

Selger
+47 48 02 92 95
magnus@geartech.no

Gunvor Skovli

Økonomiansvarlig
+47 91 85 02 52
gunvor@geartech.no

 

img_0322

 

 

Basket

Basket

Elementet er fjernet. Angre

Vennligst skriv inn din e-postadresse E-post og passord er feil eller e-posten ikke funnet.

Skjule Du må skrive inn passordet ditt

Glemt din kode?

Vennligst skriv inn navnet ditt

Vennligst skriv inn adressen din

Vennligst skriv inn postnummer Vennligst skriv inn byen

Please enter your country

Vennligst skriv inn telefonnummeret ditt

Vennligst skriv inn din e-postadresse

You must accept our terms to be able to signup

Glemt passordet ditt? Vennligst skriv inn din e-postadresse.
Du vil da motta en epost med en link for å endre passordet ditt.

Error message here!

Tilbake til login

Close
Back To Top